Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové

ZVEDLI JSME SE ZE ŽIDLÍ 😊

Charitativní běh Nadace dobré vůle Olgy Havlové nás v LTA oslovil. Rozhodli jsme se zvednout ze židlí a vytvořili jsme 2 štafetové týmy a nasadili také jednu běžkyni na 10 km. Vyběhli jsme v úterý 12.9. na trať v oboře Hvězda, vstříc novým zážitkům. Náš zelený tým nepatřil k největším skupinám, které se závodu účastnily, ale naše zelená byla rozhodně nepřehlédnutelná. Podporovali jsme se a fandili sobě i ostatním. Atmosféra byla skvělá a nasazení běžců i pořadatelů úžasné. Pocit vítězství se dostavil u všech, a to proto, že bez ohledu na výkon jsme společně podpořili projekt, který pomáhá rodinám v tísni. Jak se říká, kdo nezažil, nepochopí. Úsměvy na tvářích se neztratily ani při sledování výsledků – naše štafeta si doběhla pro 7. místo z celkového počtu 52 firemních štafet a fantastické běžkyni Mirce uteklo v individuálním závodě 3. místo jen o vlásek. Vybraná částka se díky štědrosti a entuziasmu všech účastníků vyšplhala přes 650 tisíc Kč, a tak lze jen doufat, že další ročníky zvednou ze židlí více běžců, a to i těch svátečních. 😊 Včetně nás!

Sdílíme přání paní Olgy Havlové a v podpoře charitativních projektů budeme pokračovat.

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová